W piątek, 13 stycznia w naszym liceum, grupa czterech licealistek, w tym nasza uczennica Paulina Okniańska, biorących udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii z projektem DalEKOwzroczne, przeprowadziła wykłady dotyczące energetyki, oszczędzania energii, a także jej odnawialnych źródeł. Patronatem merytorycznym i partnerstwem objęte zostały przez fundację Veolia i firmę Enea. Na wykładach udało się zgromadzić 216 osób, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Poza przekazaniem treści merytorycznych uczennice zachęcały młodzież uczęszczającą do naszej szkoły do aktywności społecznej i uczestnictwa w przyszłych edycjach olimpiady. Pomimo pierwszego sukcesu
DalEKOwzrocznych, dziewczyny nie zwalniają tempa i już przygotowują się do kolejnych wykładów, warsztatów i akcji nastawionych na ekologię i ochronę środowisk

  • wde_1
  • wde_2
  • wde_3
  • wde_4