17 listopada miało miejsce szkolenie BHP oraz międzyszkolne spotkanie wolontariuszy w DPS. W szkoleniu uczestniczyło siedmioro uczniów z I LO w Miliczu: Alicja Milian, Joanna Szulc, Alicja Moczulska, Julia Sip, Marcin Mogilan, Dominik Mazurkiewicz i Klaudia Grzegorska.

Uczniowie Ci kolejny rok uczęszczają systematycznie na wolontariat do DPS. Dyplomy wszystkim uczestnikom szkolenia wręczyła pani dyrektor DPS Anna Milian i pani koordynator ds. wolontariatu Agnieszka Lewucha. W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor PCPR pani Monika Szczepańska. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny prowadził pan Czesław Bezpałko. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze przy ciastkach i herbatce.